MAMY NA STANIE CAŁY MAGAZYN SOCZEWEK KONTAKTOWYCH  J&J:

Dwutygodniowe OASYS op. 6 szt

Jednodniowe MOIST op. 30 szt, TRUE EYE op. 10szt

 

NOWOSC !  wieksze opakowania!

 

 

Wszystkie pozostałe rodzaje soczewek kontaktowych na zamówienie.
-miesięczne
-kwartalne
-roczne
-soczewki kolorowe
-toryczne
-z czarną źrenicą obturacyjne
-z czarną źrenica kosmetyczne
-miesięczne toryczne aż do – 5,75 cyl!
-miesięczne sferyczne Ado -20.00 sph!

 

 

Soczewki kontaktowe pozwolą Ci dołączyć do grupy osób prowadzących aktywny tryb życia, które korzystają z tej formy korekcji wad wzroku. Teraz i Ty poczuj wygodę, jaką zapewniają soczewki podczas uprawiania sportów, imprez, swobodę oraz elegancję.

 

• Soczewki to idealny wybór, jeśli masz dość noszenia okularów

• Zapewniają lepsze widzenie peryferyjne niż okulary

• Zapomnij o irytujących refleksach, zniekształceniach i parowaniu szkieł

• Ciesz się swobodą ruchu podczas uprawiania sportu

• Wszystkie soczewki z rodziny Acuvue mają filtry blokujące promieniowanie UV wbudowane w materiały soczewki, dzięki czemu pomagają chronić Twoje oczy przez cały rok, nie tylko w słoneczne, letnie dni.

• Zaznaj wolności, jaką daje wyraźne, komfortowe i wygodne widzenie

• W przeciwieństwie do okularów nie będą Ci przeszkadzać, nie spadną

• Masz pełniejsze pole widzenia oraz potencjalnie lepszą ostrość w obu oczach

• Soczewki nie parują i można je nosić pod goglami, maskami czy kaskami

• Soczewki pozwalają widzieć realne wymiary obiektów, tzn. kształty i rozmiary obrazów nie są zniekształcane

• Kiedy nie musisz się martwić o jakość widzenia

 

SZCZEGÓLNIE POLECAMY
Soczewki Acuvue Oasys są nowością wśród soczewek firmy Johnson&Johnson.
Soczewki Acuvue Oasys Hydraclear Plus szczególnie polecane są osobom mającym problem z utrzymaniem wilgotności powierzchni oka. Wewnętrzny środek nawilżający nie wymaga dodatkowego pokrycia powierzchni. Soczewki są noszone w trybie 2-tygodniowym  Zastosowano w nich filtr UVB, pochłaniający ponad 99 proc. szkodliwego promieniowania UV. Wysoka transmisyjność tlenu sprawia, że oczy zachowują zdrowy wygląd.
Acuvue Oasys to uczucie nawilżenia i gładkości nawet po długim czasie spędzonym przed komputerem, lub w klimatyzowanym pomieszczeniu czy zadymionym miejscu.

 

 

Jeśli zdecydujemy się na soczewki kontaktowe, to konieczna będzie wizyta u lekarza okulisty, w celu ich idealnego dobrania. Samodzielne wybieranie soczewek jest wykluczone, bowiem ich dostosowanie odbywa się po specjalistycznych badaniach obejmujących wady wzroku. Pomiary geometrii oka i wykluczenie zaburzeń, które mogłyby być przeciwwskazaniami do noszenia soczewek kontaktowych. Dobierając soczewki lekarz ponadto ustala ostrość wzroku, refrakcję oka, krzywiznę rogówki oraz ocenia wydzielanie łez.

Większość soczewek to miękkie soczewki kontaktowe o właściwościach „hydrofilowych” tzn. posiadających zdolności wiązania wody (dzięki temu pozostają przez cały czas bardzo miękkie). Miękkie soczewki kontaktowe są niezwykle cienkie i produkowane z materiałów umożliwiających swobodny przepływ tlenu do powierzchni gałki ocznej. Dostępne dzisiaj soczewki kontaktowe są nowoczesną metodą korekcji wad wzroku. Są wygodne w noszeniu i łatwe w zakładaniu, zdejmowaniu i pielęgnacji.

Odpowiednie czyszczenie i pielęgnacja soczewek kontaktowych pomaga wyeliminować co najmniej 90% bakterii z soczewek kontaktowych i jest bardzo ważna dla Twoich oczu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

www.facebook.com/LMoptic