Soczewki Nulux Active to idealne rozwiązanie dla osób oczekujących czegoś więcej niż tradycyjne soczewki korekcyjne. Zapewniają wsparcie widzenia, umożliwiające Twoim oczom funkcjonowanie od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora, bez cienia zmęczenia.

Laptopy, tablety, telefony komórkowe, systemy nawigacji samochodowej – to sprzęt, z którego w dzisiejszych czasach korzystamy na co dzień. Z jednej strony czyni życie łatwiejszym, z drugiej jednak zmusza do bycia w ciągłej gotowości oraz do szybkiego reagowania. W rezultacie nasze oczy muszą nieustannie dostosowywać się do oglądania przedmiotów znajdujących się w różnych odległościach, co polega na odpowiednim doborze ostrości widzenia i ciągłym wytężaniu wzroku. Nawet gdy przestajemy pracować, nasze oczy pracują dalej.

Nulux Active oferuje pomoc, której oczekują Twoje oczy. Soczewki łagodnie wspomagają naturalną aktywność oka i zapewniają komfortowe widzenie we wszystkich kierunkach i na każdą odległość. Soczewki są dostępne
w dwóch wariantach, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Różniących się wartością wsparcia akomodacji: +0.53 D i +0.88 D. Pierwsza wersja adresowana jest dla każdego konsumenta powyżej 20 roku życia, natomiast druga, o wsparciu +0.88 D, przeznaczona jest dla początkujących prezbiopów po ok 40 roku życia.